Realizace rodinného domu v Nesuchyni.

Jedná se o dvoupodlažní dům z keramických cihel.

Detaily projektu

Realizace

PROMAC stavby s.r.o.

Projektová dokumentace

Michal Čermák

Termín výstavby

červenec 2020 – duben 2021

Rozpočet

4 100 000,-

Kapounovi

V životě je velmi důležité umět se rozhodnout, ale většinou až čas ukáže, jestli ta rozhodnutí byla správná nebo nikoliv.

Jedno takové rozhodnutí jsme museli učinit při výběru stavební firmy pro náš nový domov.

Po několika měsících od začátku spolupráce (a měsíc po nastěhování) můžeme potvrdit, že vybrat si firmu PROMAC pro výstavbu našeho domova správné rozhodnutí bylo.

Našimi požadavky bylo bydlet rychle, v kvalitně postaveném domě za dodržení předem domluvených podmínek. Všechny tyto požadavky byly na 100 % splněny.

Především bychom rádi vyzdvihli perfektní přístup a komunikaci ze strany stavitele. Vždy jsme dopředu věděli, co se na naší stavbě bude dít a měli jsme dokonalý přehled o  dodržování stavebního plánu a předem stanoveného rozpočtu.

Moc rádi jsme využili možnost vybrat různé stavební prvky od dodavatelů, se kterými firma dlouhodobě spolupracuje a má s nimi pouze dobré zkušenosti. Tímto nám odpadlo časově a psychicky náročné objíždění koupelnových studií, prodejců oken, interiérových dveří atd…

Téměř každá stavební úprava, které měla více variant řešení s námi byla vždy předem konzultovaná a mohli jsme tak sami rozhodnout o jejím provedení.

Po finálním dokončení stavby jsme moc spokojení a šťastní za naše dobré rozhodnutí stavět s firmou PROMAC.

Kapounovi